1810 ZENUNO15 400U Undermount/Inset Single Bowl Sink - Gold Brass
Product Code: ZU/40/U15/GB/606
(No reviews yet) Write a Review
Delivery: Free & Fast
Availability: In Stock
Promo Upsell banner
BEST SELLING BRAND
BEST SELLING BRAND
Artisan image
Design your dream kitchen with the 1810 ZENUNO15 400U Undermount/Inset Single Bowl Sink in Gold Brass, to bring modern luxury and lasting performance to your home. Expertly handcrafted with a 15mm radius design, this elegant kitchen sink features a satin gold brass finish that adds warmth and sophistication to any worktop. Constructed from 1.2mm thick stainless steel, it offers exceptional strength and durability. Suitable for 450mm base cabinets, it’s perfect for compact or contemporary layouts.